3
       
 

 

Söve Harcı Karma Makinesi

Çift eksenli, taban direk ve kenar sıyırıcılı sistemi ile hem kalıntı ve tortunun önüne geçen hemde karışımı mükemmel homojenlikte karıştıran makine.

Söve harcı hazırlamak bu makineyle sadece 20 dakika sürmektedir, daha önce hic bir makine firmasının söve konusunda uygulamadıgı bu teknolojiyi biz uyguladık ve muhteşem sonuclar elde ettik. Artık Harç karmak strafor blok kesmek kadar kolay.

  Derz Dolgu - Seramik Yapıştırıcı Mikseri

 

Özellikle toz malzemelerin karıştırılması için idealdir. % 95 homojenlikte karışım yapar. İsteğe göre dozajlama ve dolum eklenebilir. Hız kontrollü ve panolu olarak imal edilir.

 

 
Çok  Kollu Harç Karıştırıcı  

Sıyırıcılı yapısı sayesinde fireye izin vermez. Tam boşaltım kolay temizlik sağlar. Malzemenin tam ve homojen karışmasını sağlar. Kompozit ve çoklu malzemelerde % 98 e kadar homojenize sağlar.

 

 

 

 

İlgili Etiketler : Hız Makine 2016 Adana Makine-Karıştırıcı İmalatı-Lokum Cezerye Makineleri İmalatı-Satışı-Boya Mikserleri İmalatı ve Satışı-Reklam-Belediyeler için Şehir Süsleri-Gübre Granül Tamburları-Sıvı Gübre Karıştırıcı-Kurutma Fırını-Konteyner Satışı-İmalat-Adana-Burak Aydemir